کلیات:

شرکت کنترل گستر پویا بر حسب نیاز، جهت فعالیت در پروژه‌های خود از افراد متخصص مجرب و همچنین فارغ‌التحصیلان جوان فعال، علاقمند و جویای کسب تجربه بصورت پروژه‌ای, پکیجی و یا پاره وقت دعوت به همکاری می‌نماید.

در صورت مشاهده فراخوان ذیل همین صفحه, دارندگان شرایط اعلام شده می توانند رزومه خود را به امور استخدام ایمیل نمایند. چنانچه شرایط شما متناسب با نیازهای CGPC باشد برای مصاحبه با شما تماس گرفته خواهد شد. بدیهی است که در هر حالت اطلاعات شخصی شما بصورت امانت و کاملا محرمانه نزد ما باقی خواهد ماند.

Untitled-2

***************************************************************************************

استقبال از ایده های نو

شرکت کنترل گستر پویا در چهاچوب حوزه فعالیت خود از ایده های نو و خلاقانه در کسب و کار حمایت می کند. چنانچه ایده ای دارید که تصور می کنید بر بستر امکانات این شرکت قابل پیاده سازی است می توانید با مدیریت شرکت مطرح کنید. قطعا در خصوص طرح های دارای توجیه کافی, با مشارکت و همکاری صاحب ایده اقدام خواهد گردید.

***************************************************************************************

مورد نیاز :

برنامه نویس وب

شرکت کنترل گستر پویا برای طراحی و ایجاد سامانه جدید خود نیاز به یک نفر برنامه نویس مجرب و حرفه ای وب با حداقل 5 سال سابقه کار مفید و مرتبط دارد. از علاقمندان درخواست می شود رزومه خود را به ایمیل استخدام ارسال نمایند.